Rayman Fiesta Run już w Sklepie Windows Phone

|

Rayman FiestA Run
Gra Rayman Fiesta Run od studia Ubisoft miała swoją premierę jesienią ubiegłego roku. Produkcja trafiła wtedy na urządzenia mobilne korzystające z systemów operacyjnych iOS i Android. Gracze korzystający ze smartfonów z systemem Windows Phone 8 musieli poczekać odrobinę dłużej. Miejmy jednak nadzieje, że rozgrywka wynagrodzi nam czekanie ;)

Rayman Fiesta Run to tytuł oparty na podobnych zasadach, z jakimi mieliśmy do czynienia w udanym Rayman Jungle Run. Rayman po raz kolejny będzie więc automatycznie biegł przed siebie, a naszym zadaniem będzie omijanie przeszkód, zbieranie Lumów i innych znajdziek. Gra zawiera 75 poziomów. Akcja została osadzona w Krainie Smakoszy znanej z Rayman Origins. Oczywiście rozgrywka, jak na taki tytuł wypada, została wzbogacona o osiągnięcia Xbox LIVE.

Zwiastun Rayman Fiesta Run możecie obejrzeć poniżej.

Niestety gra nie jest jeszcze dostępna w naszym regionie (obecnie dostępna jedynie w Indiach), ale niebawem powinno się to zmienić. Dobrą wiadomością jest to, że w Rayman Fiesta Run zagramy na urządzeniach wyposażonych w 512 MB pamięci RAM. Gra kosztuje 8,99 zł. Czy warto? Ja serdecznie polecam, pierwsza część (Rayman Jungle Run) to w mojej opinii jedna z najlepszych gier dostępnych w Sklepie Windows Phone. Tych, którzy nie mieli jeszcze przyjemności (!) w nią zagrać zachęcam do nadrobienia zaległości. Kliknijcie tutaj ;-)

Windows Phone Store Kod QR

Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.