VALA: Alpha – uratuj świat przed parzystokopytnymi stworami

|

VALA: Alpha

Od lat kosmici, potwory i żywe trupy próbują zawładnąć światem. Na ten temat powstała niezliczona ilość filmów, książek i gier, ale właśnie pojawiła się kolejna forma życia, która postanowiła spróbować swoich sił w starciu przeciwko ludzkości. Mowa tutaj o … lamach.

Wydana przez Matta gra “Vicious Atak Lama Apokalipsy : Alpha” to trójwymiarowy shooter, gdzie naszym zadaniem jest zbawić świat przed szalejącymi lamami. Świat gry osadzony jest w post-apokaliptycznych miastach takich jak Nowy Jork, Dubaj i Rio, w których czeka na nas po sześć unikalnych poziomów. Smaku dodaje możliwość poczytania i obejrzenia zdjęć tychże miast w okresie sprzed apokalipsy.

WP_20140208 1

VALA: Alpha

VALA: Alpha

Mając tylko jedno życie oraz pistolety z nieograniczonym magazynkiem wychodzimy na spotkanie z krwiożerczymi lamami. Wrogowie atakują niekończącymi się falami, więc pozostanie w ruchu jest jednym z możliwych sposobów na przetrwanie. Niektóre lamy po śmierci pozostawiają po sobie kostki energii (domyślam się, że są to kostki cukru), dzięki którym możemy budować wszelakiego rodzaju wieże strażnicze w określonych miejscach na każdym z poziomów.

Ładna grafika i ciekawa rozgrywa zapewnią wiele godzin zabawy podczas pobijania własnych rekordów. VALA: Alpha  jest dostępna do pobrania za darmo, ale jedynie na telefony pracujące na systemie Windows Phone 8. Dobrą wiadomością jest obsługa telefonów z 512MB pamięci ram, a sam plik instalacyjny zajmuje jedynie 69MB.

valaaplphaqr


Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.