Nokia udostępnia grę – Nokia Modern Mayor

|

modern-mayor1

Nokia wydała dzisiaj grę – Modern Mayor. Jest ona na wyłączność dla urządzeń Nokia Lumia. W grze wcielamy się w burmistrza miasta, które dusi się z powodu zanieczyszczeń. Naszym zadaniem jest pomoc mieszkańcom i nie pozwolenie by nasze miasto upadło.

Istnieją trzy aspekty rozwoju Twojego miasta: ludzie, pieniądze i zanieczyszczenia. By sprowadzić ludzi do swojego miasta musisz budować nowe domy. Domy te mogę wykonywać „eco akcje” by redukować zanieczyszczenia, jednak ludzie produkują ich coraz więcej – aby je eliminować możecie odblokowywać ulepszenia. Bez nich walka przeciwko zanieczyszczeniom z góry skazana jest na porażkę.

Oto opis gry:

To miasto ma kłopoty. Zanieczyszczenia zatruwają powietrze, sterty śmieci zalegają na ulicach, plaże zalane są szlamem, a drzewa nie kwitły od lat. Musisz uratować to miasto!

W Nokia Modern Mayor jesteś burmistrzem umierajacego miasta, a Twoją misją jest powrót do żyjącej, zielonej metropolii. Z pomocą Laury i jej wskazówek możesz na nowo stworzyć miasto marzeń.

ZBUDUJ MIASTO. Nokia Modern Mayor pozwala Ci na planowanie i budowanie: dróg, bloków, biur, centrów handlowych i restauracji oraz wspaniałych lasów.

PRZYRODA REAGUJE NA TWOJE WYBORY. Im czystsze miasto, tym pola są zieleńsze. Oceany nabierają ponownie nabierają błękitu a plaże ponownie zostają otwarte, a to wszystko dzięki Tobie!

DOKONAJ ZMIAN. Modern Mayor to nie tylko gra. To szansa dla graczy by zmienić świat w rzeczywistości. Zyski z mikrotransakcji zawartych w grze idą na akcję charytatywną, którą wybierzesz. Każda z nich sprawia świat odrobinę lepszym i zdrowszym.

UWAGA: Gra jest darmowa, lecz możliwe jest wykonywanie mikrotransakcji za prawdziwe pieniądze.

nokia modern mayor nokia modern mayor

Autor: Mateusz Kozielski

Fan Microsoftu, jego technologii i rozwiązań. Od dziecka uczulony na Androida, wszelkie dystrybucje linuksa i cytrusy. Uzależniony od herbaty, coli, słodyczy i dobrej muzyki. Nie pogardzi dobrą książką i filmem.