Flappy Bird nie pojawi się na WP – znika również z innych platform

|

Flappy-Bird-Review

Jeszcze wczoraj pełen entuzjazmu pisałem o wyczekiwaniu na oryginalną wersję Flappy Bird na platformę Windows Phone. Autor osobiście przepraszał za opóźnienia, ale oficjalną aplikację zapowiedział. Od jakiegoś czasu mogliśmy obserwować narzekania na zbyt dużą popularnąć grą jak i samym Dong Nguyen’em. Autor na Flappy Bird zarabiał $50 000 dziennie – zyski pochodziły wyłącznie z reklam. Gra jednak nie była świeżynką, ponieważ swoją premierę miała wiosną ubiegłego roku – jednak odbiło się to bez zbędnych fajerwerków. W ostatnim miesiącu gra nabrała niesamowitego rozpędu, w głównej mierze dzięki sieciom społecznościowym.

Mimo to, autor poinformował o wycofaniu Flappy Bird ze sklepu Google Play oraz App Store, więc na pojawienie się tej gry w Marketplace nie mamy co liczyć. Pozostaje jedynie cieszyć się zabawą bardzo dobrym klonem oraz bliźniaczym grom, o których pisaliśmy tutaj – możecie je również pobrać z linków poniżej

1flyingastronautqr12

flappyklon_qr

źródło: wpcentral.com


Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.