Aplikacja iKasa dostępna na Windows Phone

|

ikasa

Przez wielu wyczekiwana aplikacja iKasa została wydana na smartfony z mobilnymi okienkami. Możecie ją pobrać w dwóch wariantach, dla Getin Banku i Alior Banku. Służy ona do płatności mobilnych w Biedronce.

Dzisiaj o 18:00 otrzymałem maila od pana Marcina Czerwionki z informacją, że aplikacja iKasa jest już dostępna.

Już nie musisz nosić ze sobą portfela ani karty płatniczej. Płać za swoje zakupy aplikacją iKASA. Wystarczy, że posiadasz konto w Alior Banku, zarejestrujesz się do bankowości internetowej i aktywujesz usługę iKASA. Działa ona jak karta bankomatowa. Kwota zakupów pobierana jest z Twojego konta bankowego. W każdej chwili możesz podejrzeć listę ostatnich transakcji w swojej aplikacji.

Twoja aplikacja jest bezpiecznie powiązana z telefonem i zabezpieczona kodem PIN, który sam definiujesz. W każdej chwili możesz go zmienić w aplikacji iKASA. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat płatności mobilnych iKASA odwiedź naszą stronę internetową: www.ikasa.com.pl

1f833919-8d34-4f05-9898-300b743e0528 7379d0b7-a5e3-496d-a890-8e0fb839cb61

Aplikację możecie pobrać stąd:

Wersja dla Alior Banku
alior ikasa
Wersja dla Getin Banku
getin ikasa

Autor: Mateusz Kozielski

Fan Microsoftu, jego technologii i rozwiązań. Od dziecka uczulony na Androida, wszelkie dystrybucje linuksa i cytrusy. Uzależniony od herbaty, coli, słodyczy i dobrej muzyki. Nie pogardzi dobrą książką i filmem.