Windows Phone 8.1: powiadomienia i skróty do ustawień łączności

|

windows phone 8.1

W ostatnich dniach pojawiło się wiele przecieków dotyczących systemu Windows Phone 8.1. Pochodziły one konta @WPLeaker na twitterze i dotyczyły asystenta głosowego Cortana oraz odświeżonych aplikacji nawigacyjnych HERE i hubu gier. Szybko się okazało, że to zwyczajne koncepty do czego nawet przyznała się osoba stojąca za kontem @WPLeaker.

Wspomniane wcześniej plotki w pierwszej kolejności obalił Tom Warren (obecnie dziennikarz The Verge i twórca nieaktualizowanego już portalu WinRumors), który słynie z dobrej znajomości wszystkiego co się dzieje wokół Microsoftu. Przy okazji poinformował, że do dnia dzisiejszego jedynym prawdziwym zrzutem ekranu z Windows Phone 8.1 jest ten, który widzicie w grafice powyżej. Prezentuje on możliwość wyboru czterech skrótów do ustawień łączności i włączenie/wyłączenie powiadomień z kolejnych aplikacji.

Windows Phone 8.1 po raz pierwszy powinniśmy oficjalnie ujrzeć na targach MWC 2014 pod koniec lutego lub podczas konferencji Microsoft Build Developer Conference na początku kwietnia. Więcej o spodziewanych nowościach w systemie Windows Phone 8.1 przeczytacie tutaj.


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.