Trial Xtreme 3 – darmowy symulator motocykla

|

Trial Xtreme 3
W Sklepie Windows Phone pojawia się coraz to więcej pozycji popularnych na pozostałych platformach mobilnych. Niedawno pojawiła się zręcznościówka-symulator o tytule Trial Xtreme 3. Trial Xtreme 3 to zręcznościowa gra dostępna na niemal wszystkie platformy mobilne. Zadaniem gracza jest pokonywanie skomplikowanych torów motorem i unikanie upadku na ziemię.

W Trial Xtreme 3 gracz ma jedno zadanie: przejechać tor przeszkód bez wywrotki. Gra oferuje aż 112 poziomów (32 darmowe poziomy), w sześciu odmiennych sceneriach. Za każdy przejechany level gracz dostaje pieniądze, które może wykorzystać w sklepie. W Trial Xtreme 3 można ubrać postać od stóp po czubek głowy: od butów po kask. Można również kupić nowy motor lub pomalować go w nowy wzór. Trial Xtreme 3 pozwala także na porównywanie swoich wyników z innymi graczami i znajomymi z Facebooka.

Sterowanie w Trial Xtreme 3 ma aż dwa tryby. Możemy wybrać tradycyjne przyciski kierunkowe, za pomocą których będziemy kierować motorem. Poza tym mamy możliwość sterowania za pomocą poruszeń telefonem. W tym trybie, na ekranie pojawiają się tylko dwa przyciski – hamulec i gaz.

Trial Xtreme 3 to gra dopracowana na każdej płaszczyźnie – zaczynając od strony graficznej, przez dźwiękową, aż po jej grywalność. W Sklepie Windows Phone dostępna jest za darmo i działa także na urządzeniach wyposażonych w 512 MB RAM.

Windows Phone Store Kod QR

Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.