Traffic Frenzy dostępne na Windows Phone

|

Traffic Frenzy

Na pewno każdemu zdarzyło się, że podczas zbliżania się do skrzyżowania, na którym świeci się czerwone światło albo podczas stania w korku puszczały wodze fantazji, w których posiadamy magiczny pilot, którym moglibyśmy dowolnie kierować ruchem ulicznym. Teraz wystarczy smartfon.

Traffic Frenzy produkcji Games2Win, arkadowa gra, w której zarządzamy ruchem ulicznym tak, aby każdy z samochodów mógł bezpiecznie przejechać przez skrzyżowanie, trafia na Windows Phone. Gra dostępna jest od jakiegoś czasu na systemach Android i iOS. Można śmiało stwierdzić, że coraz więcej deweloperów widzi potencjał w mobilnym systemie Microsoftu, wypuszczając swoje aplikacje równolegle z innymi systemami lub zaraz po nich co bardzo nas cieszy.

Traffic Frenzy

Naszym zadaniem jest sterowanie sygnalizatorami tak aby wszystkie samochody opuściły bezpiecznie skrzyżowanie. Podczas przechodzenia kolejnych poziomów ich trudność zwiększa się. Każde kolejne skrzyżowanie jest coraz bardziej złożone, pojawia się coraz więcej sygnalizatorów, którymi musimy sterować oraz zwiększa się ilość samych samochodów jak ich różnorodność. W ostateczności możemy skorzystać ze wspomagaczy. Do dyspozycji mamy spowolnienie nadjeżdżających samochodów, włączenie dopalaczy czy zniszczenie ich dzięki wielkiemu statkowi kosmicznemu.

Nasza sprawność sterowania ruchem ulicznym oceniana jest przez trzy gwiazdki, podobnie do Angry Birds. Każda stłuczka wymusza przechodzenie poziomu od nowa, jednak jest inne wyjście – skorzystanie z mikropłatności.

Traffic Frenzy jest dostępne dla telefonów z systemem Windows Phone 8, a do jej uruchomienia potrzeba co najmniej 512MB pamięci RAM.

Traffic Frenzy na Windows Phone 8:

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.