Path – twój cyfrowy pamiętnik

|

Path - windows-phone.pl

Path – najlepszy cyfrowy pamiętnik właśnie doczekał się swojej wersji na Windows Phone 8. Najważniejszą cechą odróżniającą tą aplikację od serwisów społecznościowych jest to, że każdy wrzucony wpis jest dostępny jedynie dla nas, a za naszą zgodą również dla najbliższych. Jeżeli potrzebujesz narzędzia, dzięki któremu w łatwy sposób chciałbyś zatrzymać uciekające chwile i z sentymentem lubisz do nich powracać to Path jest stworzony dla Ciebie.

path

Path pozwala dodawać teskty, statusy czy cytaty. Oprócz tego zrobimy zdjęcie, nagramy film okraszony informacją o tym gdzie byliśmy lub z kim byliśmy oraz własną notatką. Mniej prywatne wpisy możemy udostępnić na najpopularniejszych serwisach społecznościowych lub udostępnić naszym znajomym korzystającym z Path. Bez problemu również zamieścimy informacje o tym jakiej muzyki właśnie słuchaliśmy, jaką książkę przeczytaliśmy lub film jaki właśnie obejrzeliśmy. Całość uzupełnia możliwość dokumentacja snu – kiedy kładziemy się do łóżka uruchamiamy tryb „sen”, po podniesieniu się z łóżka meldujemy, że właśnie się obudziliśmy. To wszystko będzie zapisane w aplikacji i dostępne wyłącznie dla nas.

path

Dzięki wbudowanym możliwościom, które niesie Foursquare, możemy zameldować się w restauracji, dyskotece czy centrum handlowym, a do każdej informacji istnieje możliwość dodania notatki.

Dodatkowo Path jest wyposażony w szereg bardzo dobrych filtrów fotograficznych, jakże lubianych przez wielu użytkowników.

Interfejs aplikacji zadowoli nawet największych estetów. Kolory są bardzo dobrze dobrane, a wszystkie informacje czytelne, a całość dobrze zaprojektowana pod mobilnego Windowsa.

Path jest dostępny oczywiście za darmo, jednak do instalacji potrzebujemy telefonu wyposażonego w Windows Phone 8.

path


Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.