Microsoft wydaje aplikacje Podróże Bing

|

podróże bing

Microsoft przenosi coraz więcej swoich aplikacji z Windows 8/RT na mobilną wersję swojego systemu. W okresie wakacji zadebiutowały takie aplikacje jak Pogoda Bing, Wiadomości Bing, Finanse Bing i Bing Sport i były sukcesywnie rozwijane. Dziś przyszła kolej na odpowiednik “Podróży” z Windows 8/RT czyli aplikację Podróże Bing. Póki co jest ona w wersji Beta, ale nie zauważyłem problemów z jej działaniem, a co lepsze – aplikacja świetnie radzi sobie z naszym regionem.

Aplikacja Podróże obsługiwana przez Bing udostępnia przewodniki, zdjęcia z podróży, opinie ekspertów, pomysły na jednodniowe wycieczki, oferty hoteli i inne ciekawe materiały — a wszystko to możesz wygodnie przeglądać w telefonie. Sprawdzaj informacje o przylotach i odlotach na danym lotnisku i przypnij lot, który Cię interesuje, do ekranu startowego. Wykonaj rezerwację lotu „last minute” po porównaniu cen różnych dostawców. Znajdź najbliższe hotele, przeczytaj opinie użytkowników i przejrzyj zdjęcia hoteli, a potem zarezerwuj noclegi bezpośrednio z telefonu.

Windows Phone Store Kod QR

Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.