GTA: San Andreas dostępne do pobrania!

|

gta san andreas

Na ten dzień czekało wielu! Dzisiaj Rockstar udostępnił mobilne GTA: San Andreas na platformę Windows Phone.

GTA: San Andreas to mobilna odsłona jednej z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych gier wszechczasów, w której gracz ma okazję wcielić się w drobnego rzezimieszka, a następnie tworząc własny, kryminalny życiorys samemu stanąć na czele mafii. Przypomnijmy, że twórcy zapewniali, że oprawa graficzna będzie nawet lepsza niż w wersji na PC i będzie to najlepiej wyglądająca wersja San Andreas w historii. Gra ma oferować około 70 godzin rozgrywki ;-)

W opisie gry podano, że gra działa na jedynie na następujących urządzeniach: Nokia Lumia: 1520, 1320, 822, 820, 810, HTC: 8XT. Aż dziw bierze, że nie ma wśród nich Lumii 920/925/1020, HTC 8X i Samsung Ativ S. Jednak zagraniczne portale potwierdzają, że gra działa na wszystkich urządzeniach wyposażonych w 1 GB pamięci RAM. Niepewna jest jedynie Lumia 525.

Pobierz grę z Windows Phone Store klikając tutaj. Jej cena to 23,99 zł. Gra do działania wymaga 1 GB pamięci RAM i 2,5 GB wolnej przestrzeni.

Windows Phone Store Kod QR

Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.