Niebawem poznamy datę premiery GTA San Andreas na Windows Phone

|

Grand Theft Auto

Na pewno wielu z Was czeka na premierę gry GTA San Andreas na Windows Phone, prawda? Rockstar w pierwszej kolejności swoje najnowsze mobilne dzieło opublikował na system iOS, niedługo potem gra została udostępniona w sklepie Google Play na platformę Google Android. Użytkownicy Windows Phone wciąż czekają.

Wczoraj na oficjalnej stronie Rockstar Games pojawiła się informacja, która może troszkę uspokoić tych, którzy czekają z niecierpliwością. Oto ona:

gta san andreas

Interesuje nas przede wszystkim ten fragment:

For those inquiring about the Windows Phone release, please stay tuned and we hope to have a release date to confirm soon. Thanks for your patience!

Pokrótce oznacza to, że twórcy proszą nas – czekających – o cierpliwość i zapewniają, że niebawem podadzą oni datę premiery GTA San Andreas na Windows Phone. Kiedy tylko tak się stanie, na pewno Was o tym poinformujemy. Tymczasem zachęcam do obejrzenia oficjalnego zwiastuna gry:

Cena GTA San Andreas w rodzimym App Store wynosi 5,99 €, a w sklepie Google Play 25,99 zł, więc zapewne w Sklepie Windows Phone będziemy musieli zapłacić podobną sumkę. Miejmy nadzieje, że gra będzie warta swojej ceny :-)


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.