Cotygodniowe okazje Red Stripe

|

okazje red stripe

Jeżeli po sylwestrowej zabawie portfel trochę opustoszał to dzięki okazjom Red Stripe możecie zaopatrzyć się w gry i aplikacje o cenach obniżonych nawet do 50%

Doodle God

W grze wcielamy się w tytułowego Boga i polegając na czterech początkowych żywiołach, czyli wodzie, ogniu, powietrzu i ziemi łączymy je w dowolny sposób. Dla przykładu łącząc ogień z ziemią otrzymujemy lawę. Woda i kamień? Piasek, a to już coraz bliżej do stworzenia energii i pierwszych form życia. Po pojawieniu się ludzkości otrzymujemy dawkę szalonych pomysłów na kolejne formy życia czy przedmioty. Kombinacji jest ponad 250 w 20 grupach. Im dalej w las tym więcej drzew. Z każdym kolejnym odkrytym przedmiotem liczba kombinacji powiększa się co pozwala na coraz większe szaleństwa.

Oprawa graficzna jest bardzo dobra – grafiki wyglądają jak rysowane odręcznie w zeszycie jakiegoś szalonego geniusza. Gra obsługuje dodatki Xbox Live, a wydawcą jest sam Microsoft Studios

Doodle God jest po raz kolejny w okazjach Red Stripe – ostatnio gra pojawiła się w lipcu, o czym pisaliśmy tutaj.

Doodle God - zrzuty ekranu

 

Doodle God

 

Toilet People

Toilet People jest kolejną grą z serii umilaczy czasu. Jest to gra planszowa w trójwymiarowej stylistyce. W każdej rozgrywce udział bierze czterech graczy – mogą to być nawet nasi zaproszeni znajomi!

 Toilet People - zrzuty ekranu

Toilet People

 

 

Jack Hale

Jack Hale jest prostym shooterem 3D z widokiem izometrycznym. Gra może nie grzeszy wyjątkową oprawą graficzną ale jest to ciekawa propozycja dla fanów gatunku. Naszym zadaniem jest pokonanie wszystkich przeciwników na planszy. Zostajemy wrzuceni do pokoju gdzie wrogowie atakują nas ze wszystkich stron. My operujemy bronią palną,a przeciwnicy w pierwszych poziomach jedynie bronią białą co pozwala na spokojne oswojenie się ze sterowaniem i rozgrywką bez większego stresu. Moim zdaniem dużą niedoróbką jest możliwość włączenia autocelowania przez co nasz udział w grze ogranicza się do biegania i trzymania palca na jednym przycisku – odradzam tą opcję! W grze zbieramy specjalnie punktowane przedmioty, a tymi punktami są dolary, za które możemy płacić w sklepie z bronią dostępnym w grze.

Gra dostępna jest za 3,49zł, oczywiście przed zakupem możemy ją wypróbować lub pobrać pełną, darmową wersję, która też jest dostępna w markecie.

 Jack Hale

Jack Hale

 

Drive Hard Taxi

Kolejnym przecenionym tytułem jest Drive Hard Taxi, który docenią fani komputerowej gry Crazy Taxi. Naszym zadaniem jest podwożenie pasażerów w wybrane przez nich miejsce za co otrzymujemy zapłatę. Jazda odbywa się na czas, a poruszanie się po mieście jest niczym nieograniczone. Musimy również dbać o poziom uszkodzeń taksówki. Gra jest oczywiście w 3D, dodatkowo twórca zastosował ciekawe elementy fizyki.

 Drive Hard Taxi

Drive Hard Taxi

 

Chronos Calendar

Jedną z przecenionych aplikacji w ramach okazji Red Stripe w tym tygodniu jest Chronos Calendar, o której w styczniu ubiegłego roku Dariusz Adamczyk pisał tak:

„Kalendarz posiada swój własny styl i wygląd. Jest przejrzysty i genialny w swojej prostocie. Chronos Calendar może zsynchronizować się z kontem Microsoftu oraz systemowym kalendarzem. Świetną rzeczą jest także konfigurowalny kafelek! Możemy ustawić sobie dowolne zdjęcie z galerii oraz ustawić przeźroczystość ramy, tekstu i tła „

Aplikacja jest dostępna w języku polskim i bez problemu mogą się w nią zaopatrzyć użytkownicy systemów Windows Phone 7.5 i 8

 Chronos Calendar

Chronos Calendar

 

Yivosoft Recorder

Yivosoft Recorder jest prostym rejestratorem audio, posiadającym niestety trochę przestarzały i niemodny interfejs. Mimo wszystko dzięki tej aplikacji możemy za pomocą jednego kliknięcia nagrać nielimitowanej długości dźwięk, dodać do niego stosowny komentarz czy zmienić nazwę zapisanego pliku.

Dzięki Easy Desktop Software Sync możemy zsynchronizować swoje nagrania z komputerem za pomocą USB albo internetu. Nagranie możemy również wysłać mailem. Bez problemu również utworzymy z niego dzwonek dla naszego telefonu.

 Recorder

Yivosoft Recorder


Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.