Życzenia Świąteczne – życzenia na każdą okazję

|

życzenia świąteczne
“Idą Święta, więc Wszystkiego Najlepszego! :-)” – Ile wiadomości z tak banalnie brzmiącymi życzeniami dostaliście ostatnio? Każdy z nas niejednokrotnie spędził sporo czasu wymyślając kreatywne, oryginalne życzenia. Niestety efekt nie zawsze jest satysfakcjonujący. Mamy jednak bardzo dobrą wiadomość. Powstała idealna na te okazje aplikacja – Życzenia Świąteczne.

Aplikacja zawiera setki oryginalnych, pomysłowych życzeń na każdą okazję – więc przyda się także po Wigilii! Nowy Rok, urodziny, dzień babci, dzień górnika, lub ślub znajomych, którzy nie zaprosili nas na wesele – z tą aplikacją zawsze wyjdziemy na elokwentnych i dowcipnych. Wybraną treść życzeń możemy rozwinąć dodając od siebie dodatkowe informacje lub pozdrowienia, a następnie wysłać za pomocą SMS-a lub e-maila.

Aplikacja dostępna jest do ściągnięcia dla telefonów z Windows Phone 8 – http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/życzenia-świąteczne/0e867f19-999b-4b7b-8506-5117d255c518

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.