Toy Story: Smash It już w Windows Phone Store

|

toystorysmashit

Jesteś fanem bajek z serii Toy Story? Disney właśnie postanowił wydać grę Toy Story: Smash It na platformę Windows Phone. Gra była już dostępna na komputery z Windows 8, a teraz zagościła na mniejszych ekranach naszych smartfonów.

Jest to prosta gra logiczna, w której musisz poprowadzić Buzza przez dziewięćdziesiąt trudnych poziomów. Zadaniem bohatera jest odbijanie kuli tak aby trafić wszystkie cele na każdym poziomie. Dziewięćdziesiąt poziomów jest podzielone na sześć etapów, a każdy z nich posiada fantastyczne animacje i grafiki. Rozgrywka polega na obaleniu klocków na których stoją mali zieloni cudzoziemcy. Buzz jest uzbrojony w ograniczoną liczbę kulek. Posiada on duże kulki które podskakują oraz małe służące do powalania cudzoziemców. W miarę postępów w grze, poziomy stają się trudniejsze. Pojawiają się coraz silniejsze twierdze do powalenia oraz liczne przeszkody. Gra wydaje się zabawna i wciągająca. Możecie sami ocenić oglądając tą zapowiedź.

Toy Story: Smash It jest dostępna tylko na smartfony z Windows Phone 8. Gra kosztuje 6,99zł i niestety nie posiada wersji próbnej.

Toy Story: Smash It na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Daniel Gulewicz

pasjonat systemu Windows Phone i Smartfonów Nokia Lumia