Total Conquest od Gameloft dostępne do pobrania

|

total conquest

Firma Gamelot jest jednym z największych i najstarszych wydawców gier skupiająca się głównie na platformach mobilnych. Od niedawna coraz więcej ich tytułów trafia na Windows Phone – niestety bez wsparcia Xbox Live, zaczęło się to od ósmej części Asphalt, tak samo jest i tym razem w nowej grze Total Conquest.

Jest to strategiczna gra online, która kilka miesięcy temu trafiła na Android i iOS. Teraz można ją pobrać na Windows Phone 8 i Windows 8.
W Total Conquest wcielamy się w Rzymian, dostajemy na początku małe miasteczko, którym musimy jak najlepiej zarządzać – tworzenie nowych budynków, wieży jak i rekrutacja armii z wyborem do 10 różnych jednostek. Podczas rozgrywki można się spodziewać ataków od innych graczy, więc wojsko będzie dość ważnym aspektem. Poza samymi walkami jest możliwość założenia lub dołączenia do legionu, dzięki którym dostaniemy pomoc od sojuszników choćby podczas bitew.

Total Conquest można pobrać za darmo – oczywiście nie zabrakło mikropłatności, które umilą rozgrywkę. Gra po zainstalowaniu zajmuje około 500MB pamięci.

Total Conquest na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store