Temple Run 2 trafia do sklepu Windows Phone

|

temple run 2

Chyba mamy jakiś tydzień runnerów! Po Subway Surfers w sklepie zadebiutował Temple Run 2 ;-) Temple Run Imangi Studios to jeden z największych hitów na urządzenia mobilne. Pierwsza część gry pozostała niemal niezauważona przez graczy, była płatna i mało ciekawa. Dopiero przejście na model free-to-play, który wprowadzono w Temple Run 2, sprawiło że sięgnęły po nią tłumy graczy z całego świata, doceniając jej grywalność.

Temple Run 2 to drugi odsłona popularnego na całym świecie runnera. W drugiej części gra została urozmaicona o wiele elementów urozmaicających rozgrywkę. Poza samym ruszaniem się na boki, skręcaniem, schylaniem się i przeskakiwaniem spotkamy się ze zjazdem z liny, przejażdżką na wagonie jak i spływem rzeką. Grafika jest zdecydowanie lepsza od jedynki, kolory są milsze dla oka.

Temple Run 2 jest dostępny do pobrania za darmo! Produkcja jest oferowana w modelu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami ułatwiającymi rozgrywkę. Co lepsze, gra została wzbogacona o możliwość zdobywania osiągnięć Xbox LIVE, których już dawno nie było przy żadnym ciekawym tytule.

Gra jest dostępna na smartfony z Windows Phone 8 wyposażone w 1 GB pamięci RAM. Wkrótce ma zostać wydana aktualizacja pozwalająca zainstalować grę także na urządzeniach z 512 MB RAM.

Temple Run 2 na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store