Świąteczne zakupy z aplikacją ShopAlike

|

shopalike

Aktualizacji doczekała się mobilna aplikacja wirtualnej galerii handlowej z wielkim wyborem produktów modowych, lifestylowych, sportowych i wielu innych z setek sklepów internetowych, czyli ShopAlike. Aktualizacja wzbogaca aplikację o specjalne kategorie: Boże Narodzenie oraz Prezenty, gdzie każdy z łatwością może znaleźć inspirację na prezent wśród znanych i lubianych sklepów online oraz stacjonarnych.

Zakupy świąteczne bez zatłoczonych centrów handlowych, wypełnionych po brzegi miejsc parkingowych i nerwów? Praktycznie co roku powtarzamy ten sam schemat. Polacy najczęściej wybierają się na świąteczne zakupy w ostatniej chwili i z każdymi Świętami przeżywają to samo napięcie i stres. Panaceum na świąteczną gorączkę może okazać się aplikacja mobilna od Shopalike.pl.

ShopAlike.pl oferuje zakupowiczom znacznie więcej niż tylko szeroki wybór produktów oraz możliwość zakupów z każdego miejsca i w każdym momencie. Specjalnie przed wielką przedświąteczną gorączką, wirtualna galeria handlowa rozbudowała kategorie produktów, dostępnych w jej aplikacjach mobilnych. Pojawiły się dwie nowe BOŻE NARODZENIE oraz PREZENTY, które ułatwią szybsze i bardziej trafione dotarcie do produktów. Dzięki nim możemy wyszukać idealny prezent dla kobiety, mężczyzny lub najmłodszych, a wielbiciele świątecznych dekoracji i pichcenia mogą wybierać wśród licznych propozycji.

Dlaczego warto skorzystać z tego typu aplikacji? Oto kilka argumentów, które mogą przekonać zbierających siły na świąteczne, zakupowe szaleństwo:

 • Duży wybór produktów z ponad 200 sklepów!
 • Przejrzysta grafika, która umożliwia płynne przeglądanie produktów dostępnych w serwisie oraz wybór najatrakcyjniejszej cenowo oferty.
 • Specjalnie stworzone kategorie: PREZENTY oraz BOŻE NARODZENIE, w których znajdziemy propozycje prezentów podzielone odpowiednio dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, a także pogrupowane wg kategorii dekoracje i ozdoby świąteczne.
 • Kilkoma kliknięciami możemy wybrać akcesoria do udekorowania domu, ogrodu, drzewka świątecznego, czy salonu. Kategoria BOŻE NARODZENIE podzielona jest na popularne podkategorie. Mamy pewność, ze szybko znajdziemy to, czego szukamy.
 • W dziale PREZENTY szukamy odpowiednio upominku dla Kobiet, Mężczyn i Dzieci. Tutaj kategorie zostały dopasowane do potrzeb i zainteresowań poszczególnych osób. Znajdziemy tutaj zatem także Galanterię skórzaną lub Akcesoria do gotowania.
 • Wyświetlanie najpopularniejszych produktów w danym dziale na górnym pasku, nad kategoriami.
 • Brak reklam sprawia, że aplikacja jest szybka w obsłudze i nie zawiesza się.
 • Możliwość zapisania wybranych produktów w ULUBIONYCH i powrotu do nich pod koniec szukania, by móc podjąć decyzję o zakupie.
 • Pewność, iż zakupy zostały zrobione w sprawdzonym miejscu, płatności dokonujemy na stronie sklepu.
 • Sami decydujemy o sposobie przesyłki.
 • APLIKACJA JEST DOSTĘPNA NA NAJPOPULARNIEJSZE SYSTEMY MOBILNE, czyli iOS, Android oraz Windows Phone, dzięki czemu skorzystamy z niej nie tylko na iPhonie, iPadzie, smartfonie z Windowsem, ale również na tablecie i smartfonie z Androidem.
 • Zostajemy w domu z kubkiem gorącej herbaty i spokojnie przegladamy oferty, bez stresu, przepychania i szukania miejsca parkingowego!

Aplikacja ShopAlike.pl na Windows Phone do pobrania tutaj: http://www.shopalike.pl/apps.html

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.