Subway Surfers nareszcie trafia do Sklepu Windows Phone!

|

subway surfers

Subway Surfers to jeden z tych tytułów na które gracze czekają z niecierpliwością. Informacje o tym, że ten bijący rekordy popularności tytuł trafi na system Windows Phone pojawiały się od dawna, twórcy jednak nie podawali konkretnej daty premiery. Dzisiaj Joe Belfiore, jak zwykle za pośrednictwem swojego twittera, przekazał wszystkim czekającym dobrą wiadomość – Subway Surfers trafia do Sklepu Windows Phone.

Subway Surfers to darmowa gra zręcznościowa typu “runner”. Wyróżnia się doskonałą grafiką i prostymi zasadami. W Subway Surfers wcielamy się w postać małoletniego graficiarza, który dał się nakryć podczas robienia graffiti na wagonach. Po przyłapaniu musimy uciekać przed stróżem, omijać różnego typu przeszkody i zbierać monety oraz inne bonusy. Jeśli szukasz wciągającej, ale niezobowiązującej gry – koniecznie pobierz Subway Surfers dla Windows Phone.

Gra jest dostępna za darmo na smartfony z Windows Phone 8 wyposażone w 1 GB pamięci RAM. Wkrótce ma zostać wydana aktualizacja pozwalająca zainstalować grę także na urządzeniach z 512 MB RAM.

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.