Skinery Themes – odpicuj swoje kafelki na święta

|

Skinery Themes windows-phone.pl

Zapewne znacie aplikację Skinery Themes pozwalającą na tworzenie ciekawych kafelków na ekranie głównym. Święta za pasem, więc twórcy aplikacji wydali aktualizację wnoszącą dodatkowe  świąteczne motywy.

Skinery Themes pozwala na tworzenie kafelków dla popularnych aplikacji, odnośników do dowolnych stron internetowych, ustawień systemowych, czy numerów telefonów. Dzięki tej aplikacji nie będzie również problemu z utworzeniem kafelka, który będzie miał znaczenie czysto estetyczne. Możemy ustawić tło dla pojedynczego lub całej grupy kafelków, dodać ikony, tekst, a większość z tych ustawień ma dodatkowe funkcje personalizacji.

Skinery Themes - windows-phone.pl

Dostępne ikony są ułożone w kilku grupach. Ich zbiór jest naprawdę duży, więc z powodzeniem możemy zastąpić ikony do większości popularnych aplikacji. Dużym plusem jest również to, że są one dobrej jakości i często w kilku wariantach.

Przy pierwszym uruchomieniu interfejs może się wydawać dosyć trudny w obsłudze, jednak z pomocą przychodzą wstępny samouczek, który krok po kroku pokazuje jak nadać swoim kafelkom trochę świeżości.

Skinery Themes windows-phone.pl

Deweloperzy dbają o ciągły rozwój aplikacji, więc co jakiś czas pojawiają się aktualizacje, a najnowsza przyniosła ciekawe motywy świąteczne.

Pełna wersja Skinery Themes kosztuje 5,49 zł. Nawet jeżeli nie zdecydujecie się na zakup to zachęcam do wypróbowania jej w wersji próbnej.

Skinery Themes na Windows Phone 8:

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.