Puzzle Retreat już dostępna w sklepie Windows Phone

|

puzzleretreat
Producent The Voxel Agents, który znany jest z serii Train Conductor, pomyślał o platformie Windows Phone. Gra “Puzzle Retreat” już jest dostępna w sklepie dla użytkowników Windows Phone 8. Puzzle Retreat w ciągu jednego roku została pobrana łącznie aż 2,5 miliona razy na innych platformach. Oczekiwana wersja dla Windows Phone została dostosowana do tego systemu, dzięki czemu zyskała nowe funkcje. Dyrektor kreatywny Simon Joslin tłumaczy, że byli bardzo podekscytowani dostosowywaniem gry do tego systemu. Producent dzięki rocznemu doświadczeniu, nową wersję Puzzle Retreat udoskonalił tak aby wszyscy użytkownicy byli naprawdę zrelaksowani przy grze.

Gra Puzzle Retreat jest to prosta gra logiczna, która polega na przesuwaniu kostki lodu tak aby zakryć wszystkie otwory. Gra opiera się tylko na dwóch podstawowych zasadach, dzięki czemu jest łatwa do opanowania, jednak każdy poziom daje inne trudniejsze wyzwanie. W nowej wersji gry, po zakończeniu danego poziomu gracz może obejrzeć grafikę połączoną z dźwiękiem, co daje większą satysfakcję po ciężkich zmaganiach. Do każdego poziomu przypisana jest inna grafika i dźwięk. Puzzle Retreat została doceniona w Azji i zdobyła ona wiele nagród przyznawanych najlepszym aplikacjom.

Zachęcam do pobierania i testowania Puzzle Retreat. Mnie gra od razu zafascynowała, dzięki swojej prostocie. Łamigłówki mogą wydawać się łatwe, lecz naprawdę trzeba się natrudzić aby przejść dany poziom. Gra jest bezpłatna, dostępna tylko na smartfony z Windows Phone 8.

Puzzle Retreat na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Daniel Gulewicz

pasjonat systemu Windows Phone i Smartfonów Nokia Lumia