Poradnik Faceta dla prawdziwych mężczyzn

|

poradnikfaceta

Zdarza się, że my mężczyźni zapominamy o ważnych datach związanych z naszą ukochaną. Przypominamy sobie zbyt późno by kupić prezent lub kwiaty i szybko szukamy ostatniej deski ratunku. Inną ważną sprawą jest rozróżnianie kolorów. Kobiety często używają dziwnych dla naszego ucha nazw, a my się zastanawiamy jak ten kolor wygląda. Rozwiązaniem tych problemów jest aplikacja “Poradnik Faceta” wydawcy souhe. Poradnik ten długo gości już w sklepie Windows Phone, lecz warto mu się przyjrzeć bliżej i zobaczyć jakie są jego zalety.

Poradnik Faceta jest to bardzo prosta aplikacja, która na pewno przyda się każdemu z nas. Po włączeniu od razu pokazują się nam ważne daty różnych okazji. Dwie z nich czyli 14 luty oraz 8 marzec, są to stałe dni w naszym kalendarzu. Pod spodem możemy spersonalizować dwie ważne dla nas daty. Na dole możemy umieścić przydatne informacje na temat naszej dziewczyny. Można napisać kilka słów o niej, dokładny kolor oczu, jej ulubiony kolor oraz film. Jednak każdy może wybrać jakie zamieści tam informacje poprzez edycję. Jeśli przesuniemy w prawo zauważymy spis alfabetyczny wszystkich kolorów. Dzięki temu, gdy usłyszymy nazwę będziemy mogli od razu sprawdzić jak on wygląda w naturze. Dodatkowo Poradnik Faceta posiada słowniczek gdzie znajdziesz określania dotyczące kuchni, mody i włosów. Będziesz mógł zaskoczyć swoją ukochaną znajomością jej słownictwa.

Myślę, że ta prosta aplikacja przyda się każdemu facetowi w codziennym życiu. Poradnik Faceta jest dostępny na smartfony z systemem Windows Phone 7,5 oraz 8. Zachęcam do pobierania, ponieważ aplikacja jest bezpłatna.

Poradnik Faceta na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Daniel Gulewicz

pasjonat systemu Windows Phone i Smartfonów Nokia Lumia