Oferta futerałów dla naszych telefonów coraz szersza – Nokia współpracuje z liderami w branży

|

Mozo - lumia etui

Obecnie telefon komórkowy to nie tylko urządzenie służące do kontaktu z innymi ludźmi, ale również element naszej garderoby. Co by nie dywagować zbyt długo nad słusznością tej tezy, spieszę donieść, że rynek akcesoriów w postaci futerałów, pokrowców czy innych case’ów dla naszych Nokii, wkrótce dosyć znacznie się rozszerzy.

I wcale nie będą to tanie, śmierdzące plastikiem nakładki. Nokia współpracuje z wiodącymi producentami wszelakiego rodzaju etui dla telefonów. Mamy do czynienia ze szwedzkimi Krusell i OSM, amerykańską marką Otterbox, ale również z finlandzkim Mozo.

Krusell

Krusell_ColorCover

www.krusell.se

Produkty marki Krusell to są przede wszystkim case’y i klapki dla większości modeli Lumii, włącznie z nowymi modelami, takimi jak Lumia 1320, 1520 i 2520. Są dostępne w kolorach czarnym, białym, pomarańczowym, zielonym i pięknym różowym, a niektóre z nich wyposażone są w specjalne kieszonki dla kart płatniczych – jeżeli płacisz za swoje zakupy głównie bezgotówkowo to tak naprawdę portfel może nie być ci potrzebny.

Mozo

925-flip-family1

mozoaccessories.com

Produkty marki Mozo to bardzo stylowe i wyjątkowej jakości klapki, kabury czy tak zwane plecki. Plastikowe, skórzane, białe czy w kropki – tutaj mamy szeroki wybór. Ich produkty są dedykowane głównie modelom 925, 625, 1020 i 520, ale miejmy nadzieję na rozszerzenie oferty.

1320_folding_case_kickstand_Mozo (1)

mozoaccessories.com

OSM
OSM będzie produkował etui głównie dla nowych modeli z serii Asha (501, 502, 503).

osmglobal.com

 

 

Otterbox

Otterbox_1020 (1)

otterbox.com

Otterbox tworzy futerały dla naprawdę wymagających użytkowników telefonów – są masywne, bardzo dobrze chronią urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i oczywiście nieźle się prezentują. Już nie będą musieli bać się o upadek swojego telefonu użytkownicy Lumii 610, 900, 920, 820, 1020 i w przyszłości nowszych modeli.

 

Mimo tego, że na polskich półkach sklepowych jeszcze nie mamy takiego wyboru jak w przypadku telefonów innych producentów, to wiele z powyższych akcesoriów możemy bez problemu zakupić przez internet. Na dobrej jakości futerał będziemy musieli wydać około 100zł, jednak różnica pomiędzy wsuwkami za 19zł, a markowymi akcesoriami jest na prawdę duża. Nie są to tylko detale, bo dobra marka idzie w parze z wysokiej jakości materiałami, projektem, dzięki któremu taki futerał jest wygodny w użytkowaniu, czy wreszcie wpływem na sam wygląd urządzenia.

W co ubrane są Wasze telefony? Czy jest takie etui, które bez zbędnego zastanowienia polecilibyście innym lub takie, które niezaprzeczalnie odradzacie?


Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.