Moneypenny to Lumia 630/635 z Dual-SIM i przyciskami ekranowymi

|

moneypenny

Moneypenny to nazwa kodowa jednego z nadchodzących smartfonów pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1 (Blue). Informacje o nim pochodzą głownie od @evleaks. Dzięki niemu znamy nazwę kodową, nazwę pod którą urządzenie wejdzie do sprzedaży oraz kilka innych, drobnych szczegółów.

Nokia Moneypenny do sprzedaży ma trafić jako Lumia 630 lub Lumia 635. Zależne to będzie od konfiguracji urządzenia, a dokładniej od liczby odsługiwanych kart sim. Lumia 630 będzie wariantem na jedną kartę SIM, a Lumia 635 będzie urządzeniem Dual-SIM, czyli obsługującym dwie karty SIM jednocześnie.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Nokia Moneypenny będzie pierwszym urządzeniem z ekranowymi przyciskami, o których więcej pisałem tutaj. Dziś @evleaks opublikował zrzut ekranu urządzenia w wariancie Dual-SIM z widocznymi przyciskami ekranowymi.

moneypenny
Premiera urządzenia spodziewana jest na targach Mobile World Congress 2014 rozpoczynających się 24 lutego w Barcelonie. Miejmy nadzieje, że Lumia 630/635 będzie ciekawszym urządzeniem od mało udanej Lumii 620.

Źródło: @Evleaks, Twitter


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.