Minion Rush od Gameloftu właśnie trafia do sklepu!

|

minion rush

Gameloft od jakiegoś czasu coraz częściej udostępnia gry na Windows Phone, tym razem kolejny darmowy tytuł. Słynna gra z konkurencyjnych platform – Minion Rush, która osiągnęła miliony pobrań i jest na top listach w sklepie Android i iOS, właśnie trafiła do sklepu Windows Phone! Minion Rush to gra w stylu “dobiegnij jak najdalej” podobna do serii Temple Run czy Rail Rush. Grając chwilę, muszę przyznać, że jest jest on najlepszy z tego rodzaju gier.

minion-rush-1

Biegnąc oczywiście omijamy przeszkody, przesuwając postacią w lewo, prawo, kucając lub przeskakując obiekty. Podczas rozgrywki łapiemy także różnorakie bonusy jak tarcza, rakieta itp.  Do tego wszystkiego mamy misje, za które dostajemy punkty a za nie zwiększa nam się mnogość rekordów w grze.  Jak na takie gry przystało nie zabrakło sklepu w którym kupimy naszej postaci ciekawe stroje, ulepszenia, bonusy. Są również dwie lokacje do odblokowania, lecz trzeba spełnić niektóre wymogi aby móc na nich grać. Uciekając coraz dalej trasa po której pędzimy często się zwęża i ma zakręty, wtedy kamera przyjmuje różne pozycje, co podczas gry wygląda bardzo efektywnie.  O dźwiękach i muzyce też nie można powiedzieć nic złego.

Minion Rush jest grą darmową, nie zabrakło jak na Gameloft przystało przy bezpłatnych tytułach mikropłatności ale nie sądzę aby były one konieczne podczas gry.

Minion Rush na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store