Menedżer plików w Windows Phone 8.1? Microsoft najprawdopodobniej spełni marzenie użytkowników

|

menedżer

Windows Phone w chwili pojawienia się na rynku zachwycił wszystkich swoją stabilnością i szybkością działania na - wydawać by się mogło - niezbyt mocnych podzespołach. Jednak, gdy opadły emocje, do gry weszła rzeczywistość, która obnażyła mobilne "Okienka" ze wszystkich błędów, niedoróbek i innych dziwnych technik Microsoftu. Wśród nich jest między innymi brak menedżera plików z prawdziwego zdarzenia, o który użytkownicy proszą się przez bardzo długi czas.

Firma z Redmond uznała, że nie pozwoli osobom korzystającym z Windows Phone na dostęp do wszystkich plików z poziomu jednej aplikacji. W zamian został stworzony system, który sprawia, że poszczególną kategorię plików możemy oglądać tylko za pomocą odpowiednich programów. Z czasem można się do tego przyzwyczaić, ale w ogólnym rozrachunku pomysł Microsoftu niepotrzebnie utrudnia życie. Jednak ostatnie plotki, które przedostały się do Internetu wnoszą odrobinę nadziei, bowiem najprawdopodobniej aktualizacja Windows Phone 8.1 będzie niosła za sobą zmianę w postaci menedżera plików z prawdziwego zdarzenia:  

Razem z tą informacją, ten sam użytkownik poinformował zainteresowaną grupę osób o następującej rzeczy:

 

Doskonale wiemy, że Microsoft po raz kolejny został zmuszony do zmiany nazwy ich produktu. Po MetroUI, przyszła pora na SkyDrive. Nie poznaliśmy jeszcze odmienionej chmury firmy z Redmond, która ma przejść gruntowny lifting. Oficjalnie ma to się odbyć razem z prezentacją Windows Phone 8.1, a więc na liście zmian w kolejnej aktualizacji mobilnych "Okienek" można dodać kolejny punkt.

Obie powyższe wiadomości mogą cieszyć - szczególnie ta pierwsza. Jednak do tego należy dodać jeszcze jedną rzecz, a mianowicie system Windows Phone 8.1 trafi na wszystkie urządzenia korzystające z "Ósemki" - tak w gwoli ścisłości, gdyż często zadajecie nam pytania w tej sprawie.

Aktualizacja

Sytuacja się wyjaśniła. Prośba przez pomyłkę została oznaczona jako zrealizowana.

menedżer

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.