Memorate – nowa aplikacja o Tobie

|

memorateapka

Czy kiedykolwiek myślałeś o podzieleniu się swoimi niezapomnianymi chwilami? Chciałbyś stworzyć swój zbiór wspomnień? Każdy z nas posiada różne miłe i przykre doświadczenia. Po czasie jednak zapominamy o różnych sytuacjach i pozostają tak zwane białe plamy. Producent H-Sense właśnie stworzył mobilną aplikację o nazwie “Memorate” na Smartfony z Windows Phone. Jest to bezpłatna aplikacja, poświęcona Tobie i wszystkiemu co dla Ciebie ważne.

W Memorate można wybrać jeden z różnych sposobów konstruowania MEM-ów. Te krótkie notatki mogą być stworzone z początków zdań, obrazów, piosenek, filmów, miejsc i zdań kończących wspomnienie. Przypomina to układanie puzzli. Wystarczy dobrać odpowiednie elementy i połączyć je w coś co ma wyjątkowe znaczenie dla Ciebie. Tworzenie jest bardzo proste i zależy od Twojej wyobraźni.

Dodatkową możliwością jest podzielenie się swoimi myślami z przyjaciółmi. Istnieje możliwość bezpośredniego zamieszczenia swojego MEM-a na portalach społecznościowych lub na stronie głównej Memorate. Aplikacja posiada integracje z profilem Facebook. Po zalogowaniu poprzez Memorate możesz od razu umieścić swoją notatkę na osi czasu.

Producent H-Sense chce aby jego aplikacja była pomocna wszystkim użytkownikom. Zapowiada również coraz więcej usprawnień oraz aktualizacji Memorate. Jeśli chcesz coś nowego wprowadzić do aplikacji, możesz zamieścić komentarz wraz z prośbą w zakładce Surprise box na stronie głównej memorate.h-sense.net. Aplikacja jest dostępna tylko na Windows Phone 8.

 

Memorate na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Daniel Gulewicz

pasjonat systemu Windows Phone i Smartfonów Nokia Lumia