Lockmix dostaje aktualizację – dodano widgety Facebooka i Twittera

|

Lockmix - windows-phone.pl

Lockmix to aplikacja pozwalająca na wyświetlanie na naszym ekranie blokady jeszcze więcej ważnych informacji. W porównaniu do wcześniej opisywanej przez nas aplikacji Today Widgets, oprócz wyświetlania bieżącej pogody, ostatnich wpisów z rss’a, kursu walut czy twojej wizytówki w postaci kodu QR, możliwe jest teraz podpięcie widgetów obsługujących wpisy z sieci społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter.

Oprócz tego, Lockmix pozwala wybrać nowy rodzaj tapet zmieniających się codziennie – pojawiła się kategoria ze zdjęciami astronomicznymi. Możliwe jest również zapisanie aktualnie wyświetlanej tapety w pamięci telefonu. Ostatnia aktualizacja przyniosła wiele usprawnień do dotychczasowych widgetów, co pozwala na większe możliwości konfiguracji.

Lockmix

Niestety wiele z nich, w tym opisywane widgety Facebooka i Twittera są płatne. Za każdy będziemy musieli zapłacić 3,49 zł, jednak jest możliwość wypróbowania ich przez okres 7 dni. Mimo wszystko sama aplikacja jest dostępna za darmo, a widgety, które dostajemy na start są w większości przypadków wystarczające.

Lockmix dla Windows Phone 8:

Kod QR https://windows-phone.pl/wp-content/uploads/2013/12/lockmix-1.png

Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.