Legends of Descent – wciągający RPG

|

Descent

Zapewne każdy z Was lubi czasem pograć na swoim smartfonie, lecz większość osób woli te luźne gry jak Angry Birds, Cut the Rope. A może warto spróbować czegoś nowego? Gra która porwie nas w przygodę, gdzie będziemy musieli obronić miasto staczając walki z potworami!

Legends of Descent to świetny RPG, z lekką fabułą i dość rozbudowaną strategią. Początek zaczyna się, gdy nasz karzeł budzi się z niewiadomych przyczyn w swoim mieście, które zostało zniszczone przez nieznanego wroga. W grze chodzi o jedno – uratować miasteczko i pomścić nieprzyjaciela zabijając ogrom potworów przez kilkadziesiąt lochów. Poza tym ulepszając swojego bohatera, wybierając mu najlepsze uzbrojenie oraz jedną z 3 klas, między łowcą, wojownikiem a magiem. Do tego mamy wiele zadań do zrobienia za które dostajemy nagrody i lepszy ekwipunek, swoje umiejętności, które możemy ulepszać na swój sposób, statystyki itd.
W LoD widzimy naszą postać od góry a sterujemy nią dotykając w miejsce gdzie chcemy przejść, walczymy poprzez dotknięcie w przeciwnika i w lewym dolnym rogu na przycisk zaatakowania. Sterowanie może nie jest najwygodniejsze, bo nasz palec musi wędrować po całym ekranie ale to kwestia przyzwyczajenia się.

Legends of Descent jest darmowy z jedną reklamą u samej góry, jest również wersja płatna, która ją usuwa. Gra jest dostępna na Windows Phone 7 i 8.

Legends of Descent na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store