Kolekcja Pasjansa, odświeżony Saper i Mahjong trafiają na Windows Phone 8

|

pasjans saper mahjong

Microsoft postanowił odświeżyć swoje klasyczne gry, które towarzyszą systemom Windows od wielu lat. Tym samym w Sklepie pojawiły się odświeżone wersje trzech gier: gra w dopasowania – Microsoft Mahjong,  zbiór pięciu gier karcianych – Microsoft Solitaire Collection oraz  klasyczny saper – Microsoft Minesweeper. Wszystkie trzy tytuły zostały stworzone przez Microsoft Studios i wspierają osiągnięcia Xbox LIVE. Zapewne niedługo pojawią się aktualizacje dodające nasz rodzimy język. Gry są dostępne do pobrania za darmo ;-)

Microsoft Mahjong

Microsoft Mahjong to klasyczna gra w dopasowanie, rozszerzona o piękne obrazy, intuicyjny interfejs i wszystkie cechy, których oczekują fani gry mahjong.

Windows Phone Store Kod QR

Microsoft Solitaire Collection

Solitaire pozostaje jedną z najpopularniejszych gier komputerowych wszech czasów, nie bez powodu. Proste zasady i prosta rozgrywka ułatwiają grę każdemu. Aby rywalizować z przyjaciółmi, wystarczy skupić się na usuwaniu kart ze stołu lub starać się zwiększać swój wynik.

Solitaire jest częścią systemu Windows od ponad 20 lat, a kolekcja Microsoft Solitaire gwarantuje najlepsze wrażenia dzięki umieszczeniu pięciu różnych gier karcianych w jednym zestawie: Klondike, FreeCell, Spider, TriPeaks oraz Pyramid.

Windows Phone Store Kod QR

Microsoft Minesweeper

Zagraj w klasyczną grę logiczną, która była częścią systemu Windows od ponad 20 lat i jest dostępna także w nowej wersji systemu Windows Phone 8. Dzięki regulowanemu poziomowi trudności, klasycznej formie rozgrywki oraz zupełnie nowemu trybowi Przygody, gra Microsoft Saper jest lepsza niż kiedykolwiek.

Windows Phone Store Kod QR

Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.