Kolejne hity w Okazjach Red Stripes

|

okazje red stripe

 

W tym tygodniu w okazjach Red Stripe przecenione zostały gry Final Fantasy i Crumble Zone oraz aplikacja SuperPhoto.

Final Fantasy

Final Fantasy na Windows Phone

Świetna gra jRPG, która początkowo wydana w Japonii w 1987r, zadziwiła świetną historią i jak na tamte czasy grafiką. Dzięki Xbox Live dostępne są osiągnięcia i na pewno przyciągnie do ekranów telefonów na długie godziny. Fanów serii nie trzeba przekonywać, ale oczywiście jest dostępna wersja próbna.

Final Fantasy zostało przecenione z 23,99zł do 10,49zł.

Kod QR Windows Phone Store

SuperPhoto

SuperPhoto na Windows-phone.pl

 

SuperPhoto to narzędzie do obrabiania naszych zdjęć. Dostępnych jest ponad 1300 efektór i filtrów, które zostały podzielone w kilka kategorii, np. Filtry 3D, Ramki, Tekstury czy Wzory i Pędzle. Dostępne jest również wersja darmowa, ale z mniejszą bazą dostępnych narzędzi oraz zawierająca reklamy.

Co ciekawe, wszystkie filtry pobierane są z chmury, co ma wpływ na ilość zajmowanej pamięci w telefonie oraz pomoże to developerom dodawać kolejne bez konieczności aktualizowania całej aplikacji.

Cena aplikacji SuperPhoto spadła z 17,49zł do 6,99zł.

Kod QR Windows Phone Store

Crumble Zone

Crumble Zone na Windows-phone.pl

Gra Crumbel Zone wyszła w zeszłym miesiącu i od razu wzbiła sie na szczyty popularności. Czeka na nas świetna oprawa graficzna, bardzo dobra mechanika gry i  mnóstwo zabawy co zostało docenione przez użytkowników.

Jest to gra zręcznościowa, w której wcielimy się w małego zielonego stworka. Naszym zadaniem jest chronić planetę przed zbliżającym się niebezpieczeństwem – asteroidami, kometami i meteorytami.

Jest to jedna z gier, którą zaliczam jako “must-have”. Teraz zamiast 6,99zł, zapłacimy za nią 3,49zł – miło :)

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.