Gra Dungeon Hunter 4 od Gameloftu dostępna do pobrania

|

Dungeon Hunter 4

W sierpniu studio Gameloft zapowiedziało udostępnienie do końca roku 15 nowych gier na system Windows Phone oraz Windows 8/RT. Po udostępnieniu takich tytułów jak Asphalt 8: Airborn, Six Guns czy UNO & Friends przyszła kolej na kolejną grę, a jest nią Dungeon Hunter 4 – reprezentant gatunku RPG akcji.

Dungeon Hunter 4

Fabuła Dungeon Hunter 4 opowiada o inwazji demonów na krainę Valentia. Zadanie ich powstrzymania spada na barki gracza, który wciela się w jedną z czterech klasy postaci – potężnego rycerza, władającego dwoma mieczami wojownika, uprawiającego czary maga oraz zwinnego łucznika. Każda z nich cechuje się własnym, unikalnym stylem walki oraz zróżnicowanymi zdolnościami.

Starcia w Dungeon Hunter 4 mają charakter mocno zręcznościowy i nasuwają na myśl typowe rozwiązania stosowane w produkcjach z gatunku hack-n-slash. W grze znalazł się oczywiście całkiem rozbudowany system rozwoju bohaterów, pozwalający rozwijać ich możliwości na placu boju. Dodatkową innowacją, niedostępną w poprzednich odsłonach, jest system rzemiosła, pozwalający tworzyć nowe przedmioty – np. broń lub ekwipunek obronny. Poza kampanią fabularną Dungeon Hunter 4, w ramach której gracz odwiedza setki krain, podziemi i lochów oraz walczy z dziesiątkami przeciwników, w tym z potężnymi bossami, oferuje również rozbudowany tryb multiplayer. W nim gracze mogą toczyć pomiędzy sobą bitwy PvP, również w systemie drużynowym, lub wkroczyć na arenę i połączyć siły w trybie kooperacji, przeciwko wrogom sterowanym przez sztuczną inteligencję.

Dungeon Hunter 4 można pobrać ze Sklepu Windows Phone za darmo. Produkcja jest oferowana w modelu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Tytuł jest dostępny w języku angielskim i wymaga do działania systemu Windows Phone 8 i 1 GB pamięci RAM. Z uwagi na dużą liczbę brutalnych scen powstał z myślą o osobach powyżej 16 roku życia. Aby produkcja funkcjonowała prawidłowo, konieczne jest utrzymywanie stałego połączenia z Internetem.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.