Envelo od Poczty Polskiej zmierza ku Windows Phone

|

envelo

Słyszeliście o platformie Envelo? Jest to marka pod którą Poczta Polska prowadzi działania w sieci. Envelo pozwala na nadawanie papierowych listów bez wychodzenia z domu. Brzmi prosto i fajnie, a jak jest w rzeczywistości? To koniec stania w kolejce po znaczek! Nawet do skrzynki już nie będzie trzeba chodzić, bo możemy wysłać także listy i kartki. Oczywiście teoretycznie – pocztówki na święta wysłałem dzisiaj sam, pisane odręcznie, ale z neoznaczkiem ;)

Kilka dni temu sieć obiegła informacja o debiucie platformy Envelo od Poczty Polskiej na urządzeniach mobilnych. Niestety, wśród nich nie znalazła się aplikacja na system Windows Phone. Czym prędzej wysłałem zapytanie o planach dotyczących aplikacji na Windows Phone. Oto odpowiedź jaką otrzymałem:

Obecnie trwają prace nad aplikacją dla Użytkowników Widnows Phone, aplikacja powinna być dostępna w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Mam nadzieje, że na Wielkanoc będę mógł już wysłać kartkę z mojego telefonu z systemem Windows Phone.


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.