DualSIM od Nokii z niższej półki – druga wersja RM-977

|

Nokia Lumia RM-977 DualSIM

Nokia prężnie rozwija swój wachlarz mobilnych urządzeń. Na początku związku fińskiej firmy i Microsoftu, poznaliśmy jedynie dwie słuchawki, które z czasem zostały wypchnięte przez liczne nowe modele. Obecnie często pojawiają się wątpliwości, co do wyboru pomiędzy dwoma urządzeniami, oba z logiem Nokii. To pokazuje jaką dominację mają Finowie nad innymi producentami smartfonów z Windows Phone. Jednak jeszcze daleka droga przed Nokią, aby stawić czoła każdemu konkurentowi - niezależnie od systemu, z którego korzystają.

Mimo wszystko docierają do nas coraz liczniejsze wiadomości dotyczące nadchodzącej fali urządzeń od Nokii. Wczoraj informowaliśmy Was o przesłaniu do testów tajemniczego low-endu z 4,5-calowym wyświetlaczem, którego nazwa kodowa to RM-977. Okazuje się, że ten sam telefon najprawdopodobniej będzie oferowany w kilku wersjach. Główna różnica pomiędzy nimi to obsługa dwóch kart SIM, na którą czeka spora grupa ludzi. To najprawdopodobniej również jedyny element, który będzie odróżniał oba modele. Co ciekawe, ceny obu urządzeń testowych są identyczne i oscylują w granicach 400zł. Tym samym zwiększa się prawdopodobieństwo ujawnienia następcy Lumii 520 - udanego smartfonu z niskiej półki cenowej.

Odkryta dzisiaj wersja sprawi, że system Windows Phone trafi do znacznie większej grupy odbiorców, którzy oczekują tego typu telefonów. Pojawia się pytanie, czy ta edycja Nokii RM-977 to omawiana wcześniej słuchawka "Moneypenny"? Jeżeli tak to Finowie szykują tylko jeden smartfon DualSIM.

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.