Clique – klient Meetup.com dostępny na Windows Phone 8

|

clique_1

Clique to nieoficjalna aplikacja do obsługi serwisu Meetup.com dla Windows Phone. Z wolnego tłumaczenia Meet Up oznacza “Spotkaj się” – jest to serwis gdzie użytkownicy tworzą własne eventy, dołączają do już istniejących lub tworzą grupy zainteresowań. MeetUp zrzesza ponad 15 milionów użytkowników i tysiące grup lokalnych na całym świecie. Jeszcze nie pojawiła się oficjalna aplikacja dla Windows Phone, więc nasz rodzimy developer Grochocki postarał się o to, zaspokajając wszystkie potrzeby głodnych MeetUp’a użytkowników Windows Phone.

Clique pozwala na przeglądanie czy wyszukiwanie grup, możemy edytować swój profil, czy odpowiadać na pobliske MeetUp’y (RSVP). Zabrakło jedynie usprawnień dla tworzenia grup i organizowanu imprez, ale developer zapowiedział, że pojawi się to przy najbliższej aktualizacji.

clique

Sam wygląd aplikacji jest schludny, spójny i wyróżnia się na tle innych. Utrzymany w szarej kolorystyce z mocnymi akcentami w kluczowych miejscach.   Nie jest to design skopiowany z innych platform – ten fakt również trzeba docenić.

Aplikacja jest dostępna za darmo.

Clique na Windows Phone 8:

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.