AutoRadar – komórkowe CB-Radio

|

AutoRadar

Znany wszystkim Yanosik może zostać zdetronizowany. AutoMapa wprowadza aplikację AutoRadar. Do dyspozycji zostaną oddane informacje o tysiącach fotoradarów, punktów kontroli drogowej, przejazdów kolejowych i wielu innych miejscach szczególnie niebezpiecznych i tych, które spędzają sen z powiek kierowców.

Program ten bazuje na bardzo dużym doświadczeniu twórców AutoMapy. Informacje udostępnione przez AutoRadar opierają się na społeczności AutoMapy i serwisów takich jak Miplo.pl czy Targeo.pl. AutoRadar powie nam gdzie zwolnić, by uniknąć mandatu, gdzie znajduje się fotoradar czy odcinkowy pomiar prędkości. Aplikację urozmaicają takie informacje jak korki, wypadki, nieoznakowane radiowozy. Podczas jazdy możemy oczywiście zaraportować zdarzenie, które aktualnie mijamy. Nie zabraknie również punktów POI.

AutoRadar

Ciekawostką jest to, że nie znajdziemy tutaj żadnej mapy. Każdy punkt jest pokazywany na trójwymiarowej siatce w formie radaru względem naszego pojazdu. Pojawią się również informacje dotyczące dozwolonej prędkości i sygnały dźwiękowe dotyczące każdego ważnego zdarzenia. Kolejną ciekawą opcją jest sygnalizowanie przekroczenia 10MB transferu – jest to bardzo miły dodatek, który pozwoli użytkownikom dbać o ilość przesyłanych danych

Jest to duży cios dla aktualnego króla komórkowego CB-Radia, czyli Yanosika. Jak silny? To już zweryfikują użytkownicy. Podobnie jak w AutoMapie będziemy informowani o zdarzeniach przez Krzysztofa Hołowczyca.

Aplikacja jest dostępna za darmo. Co ważne, AutoRadar dostępny jest dla Windows Phone 8, ale również Windows Phone 7.5 co z pewnością ucieszy wielu użytkowników starszych urządzeń.

Dziękujemy za informację użytkownikowi deon

AutoRadar na Windows Phone 7.5 i 8:

Kod QR Windows Phone Store

Autor: Damian Suwała

Przez znajomych nazywany gadżeciarzem. Zawsze na bieżąco. Przeczytał kilka książek, brał udział w wielu warsztatach, ale ciągle rozwija swoje zainteresowania.