500px oficjalnie już w sklepie Windows Phone

|

500px

Aplikacja 500px to platforma dla fotografów aby dzielili się swoimi fotografiami. Można znaleźć tam zdjęcia profesjonalistów jak i amatorów a także oceniać i komentować je. Dzięki tej aplikacji możemy pochwalić się fotografią lub po prostu je przechowywać.

Po zarejestrowaniu się na 500px lub zalogowaniu poprzez Twittera, FB lub Google mamy możliwość obserwowania innych, dodawania kogoś zdjęć do ulubionych oraz publikowanie własnych dzieł. Poza tym możemy przeglądać ogrom fotografii wykonanych przez innych ludzi, wszystkie są przepiękne! Przy wyświetleniu wybranego obrazu jak wspominałem jest możliwość dania like, skomentowania, dodania do ulubionych lub sprawdzenie szczegółów zdjęcia gdzie znajdziemy informacje na temat wyświetleń, głosów, tagów, z jakiego aparatu została wykonana fotka, kiedy i o której godzinę, z jakimi parametrami itd… Nie zabrakło możliwości publikowania na portalach społecznościowych.

Aplikacja oferuje także  przypięcie kafelka na którym pokazywać się będą świetne zdjęcia wykonane przez innych ludzi. Taką samą funkcję można ustawić na ekran blokady.

500px jest aplikacją darmową dostępna tylko na Windows Phone 8.

500px na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store