Hill Climb Racing trafia do Windows Phone Store!

|

hill climb racing screen

Osoby pamiętające początek systemu Windows Phone z pewnością widzą różnicę i rozwój sklepu mobilnego oprogramowania Microsoftu. Z początku znajdowało się tam niewiele aplikacji toteż była to główna wada "Okienek" w wersji przeznaczonej na telefony. Dzisiaj ten element został znacząco usprawniony, co w głównej mierze zależało od czasu, ale nadal konkurencyjne platformy są pod tym względem lepsze.

Różnice pomiędzy Windows Phone, iOS i Androidem coraz szybciej zanikają za sprawą pojawiania się wyróżniających się aplikacji na wszystkich trzech systemach. Niemniej jednak, w sklepach dwóch konkurencyjnych platform wciąż znajdują się gry i programy, których brakuje w sklepie mobilnych "Okienek". Jedną z nich do dzisiaj było Hill Climb Racing, czyli gra, która wciągnęła mnie na długi czas i zdarza mi się wciąż ją uruchamiać. Zadanie jest proste: wybrać pojazd, wykonać jak najdłuższy przejazd i tym samym zbierać monety, za które można później kupić ulepszenia, nowe trasy oraz kolejne pojazdy. Ilość wszelkich elementów, które można zakupić jest naprawdę ogromna, co powoduje, że "ukończenie" Hill Climb Racing jest zadaniem wymagającym ogromnej ilości czasu. Sam wygląd nie różni się niczym w stosunku do znanej nam wersji z chociażby systemu Android i wciąż jest przyjazna dla oka dzięki swojej prostocie.

Hill Climb Racing można pobrać z Windows Phone Store za darmo i jedynym ograniczeniem jest oczywiście system Windows Phone 8: Klik!

Kod QR - Asphalt 7 Heat Windows Phone Store

Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.