Halo: Spartan Assault taniej w Okazjach Red Stripe

|

halo

Red Stripe Deals to cotygodniowe oferty promocyjne na gry i aplikacji w sklepie Windows Phone. Nowe promocje rozpoczynają się w czwartki o czym będziemy starać się Wam przypominać. W każdym tygodniu obniżona zostaje jedna pozycja z każdej z następujących kategorii:

  • gra wspierająca osiągnięcia XBOX Live,
  • gra Indie (niezależna gra),
  • aplikacja użytkowa.

Z racji tego, że każda pozycja jest przeceniona o co najmniej 50% warto sprawdzać co w danym tygodniu serwuje nam Microsoft. Aktualne promocje możemy sprawdzić z poziomu komputera, w dziale Red Stripe Deals lub bezpośrednio z naszego smartfona > kafelek Okazje Red Stripe, który znajdziemy w sklepie.

Hit tygodnia: Halo: Spartan Assault za 10,49 zł

Halo: Spartan Assault to pełna akcji, dynamiczna strzelanina, osadzona w kultowym uniwersum Halo. Produkcja studiów 343 Industries i Vanguard Games umiejętnie rozwija wątki znane z bestselerowej konsolowej serii.

Halo: Spartan Assault angażuje gracza w operacje wojskowe poprzedzające wydarzenia znane z czwartej części cyklu Halo. Wyjaśnia w ten sposób powód uruchomienia programu Spartan Ops oraz przyczyny wybuchu konfliktu ludzi i Sprzymierzonych. Głównymi bohaterami opowieści są pani komandor Sarah Palmer i żołnierz Spartan Ops o nazwisku Davis. Stacjonują oni na pokładzie statku bojowego UNSC Infinity, gdzie planowane są kolejne starcia z siłami Przymierza.

Produkcja jest strzelanką utrzymaną w realiach science-fiction – w tym względzie nic nie uległo zmianie. W stosunku do konsolowych odsłon Halo nie obyło się jednak bez pewnych modyfikacji. Najpoważniejsza z nich dotyczy perspektywy, z jakiej obserwowane są zmagania ludzi ze Sprzymierzonymi. Widok z pierwszej osoby (FPP) odszedł w niepamięć – tym razem akcja ukazywana jest w rzucie izometrycznym Zmienił się przez to charakter zabawy – zmagania cechuje większa dynamika.

Do dyspozycji gracza oddano obszerną, składającą się z 25 misji kampanię. Oferowane w jej ramach poziomy różnią się środowiskiem, wyzwaniami i zadaniami dodatkowymi. Głównym celem na każdym z nich pozostaje jednak eksterminacja kolejnych fal przeciwników. W grze nie brakuje maszyn, broni i gadżetów znanych z kolejnych odsłon serii Halo. Pochwały należą się za dopracowane dotykowe sterowanie, wykorzystujące wirtualne gałki analogowe (odpowiedzialne za ruch postaci i kierunek prowadzenia ognia).

Tytuł jest w pełni zintegrowany z Halo 4, dzięki czemu podczas zabawy gracz zdobywa doświadczenie, osiągnięcia oraz odblokowuje dodatkową zawartość do znanego z czwartej odsłony gry trybu Spartan Career. Nie zabrakło tu również sieciowych rankingów z najlepszymi wynikami graczy z całego świata.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.