Asphalt 8 Airborne już dostępny dla Windows Phone

|

asphalt 8

Asphalt to najbardziej rozpoznawalna seria gier wyścigowych na urządzenia mobilne, której początki sięgają 2004 roku. Kolejna jej odsłona trafiła właśnie do Sklepu Windows Phone. Mowa oczywiście o grze Asphalt 8: Airborne, wyprodukowanej przez firmę Gameloft.

“Asphalt 8: Airborne” – zanika ostatnia granica pomiędzy jakością oprawy graficznej gier konsolowych i mobilnych – Na tegorocznym Gamescomie pojawiło się sporo fenomenalnych gier mobilnych, w tym najnowsza odsłona superefektownej serii “ścigałek” francuskiego Gameloftu – “Asphalt 8: Airborne”. Przyglądając się niezwykle dopracowanej, zręcznościowej produkcji, naprawdę trudno odróżnić ją od gier przygotowanych z myślą o Xboksie 360 lub PlayStation 3… A to wszystko za jedyne 3,49 zł.

Niestety, nie jest tak do końca kolorowo. “Ósemka” niestety nie została wzbogacona o osiągnięcia Xbox LIVE, co niektórych możne zniechęcić do jej zakupu. Rozmiar pliku instalacyjnego wynosi 819 MB.

Link do sklepu: http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/asphalt-8-airborne/3a9e6a13-433b-495d-879e-d4704fb40703

Kod QR - Asphalt 7 Heat Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.