Wyniki konkursu Educativo – kurs programowania na Windows Phone

|

windows phone educativo

Miło nam zaprezentować wyniki konkursu przeprowadzonego przez nasz portal i Educativo.pl. Cieszymy się, że zainteresowanie kursem programowania na mobilne oprogramowanie Windows Phone było stosunkowo wysokie i tym samym możemy w pewnym stopniu wpłynąć na rozwój systemu Microsoftu. Jeżeli nie wiecie o co chodzi to odsyłamy zainteresowanych do pierwszego tematu, razem z recenzją kursu programowania Educativo z podziałem na poziom podstawowy oraz zaawansowany.

Do rozlosowania dostaliśmy trzy licencje na wspomniany moduł E-Learning i tak oto, bez zbędnego przedłużania, przedstawiamy naszych zwycięzców:

  • Pauliś (paula.soltysiak@...);
  • Adi Ochmann (aoinformatyk@...);
  • Michał (m.niemiec@...).

Serdecznie gratulujemy wygranym. Prosimy równocześnie o kontakt z nami: lukasz.pajak@windows-phone.pl lub artur.kwiatkowski@windows-phone.pl. Wcześniej jednak należy założyć konto na Educativo.pl przy użyciu tego samego maila, co w przypadku udziału w konkursie. W wiadomości do nas należy podać login oraz wybrany poziom kursu.

Pozostali konkursowicze oraz reszta naszych Czytelników również nie zostanie pominięta. Dla Was przygotowaliśmy specjalny rabat na zakup kursu programowania na Educativo, dzięki któremu będziecie mogli zaoszczędzić 20% wartości danego poziomu nauczania. Wystarczy, że przy zakupie wpiszecie następujący kod rabatowy: WindowsPhone_20. Należy się jednak spieszyć, gdyż promocja ta nie trwa wiecznie i kończy się razem z ostatnim dniem października.

Mamy nadzieję, że to nie ostatni konkurs, który przygotowaliśmy dla Was toteż oczekujcie kolejnych możliwości wygrania ciekawych rzeczy związanych z systemem Windows Phone.


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.