Parks Puzzle teraz także na Windows Phone

|

Parks

Jakiś czas temu w sklepiku Google Play pojawiła się gra logiczna zatytułowana Parks. Została ona bardzo ciepło przyjęta przez użytkowników, zyskując uznanie zwłaszcza wśród miłośników gimnastyki umysłowej. Teraz grą Parks mogą cieszyć się również użytkownicy Windows Phone 7.x i 8.

Gra posiada przyjemną oprawę graficzną i muzyczną, ale jej główną zaletą są przemyślane plansze, na których toczy się rozgrywka. Jest ich niemało, bo aż 175, i mają zróżnicowany poziom trudności. Reguły zabawy są generalnie bardzo proste, ale – jak to w łamigłówkach bywa – dojście do rozwiązania często bywa wyzwaniem. W tej grze po prostu trzeba myśleć! Nie ma w niej też miejsca na zgadywanie (co przy większych planszach jest zresztą zupełnie niemożliwe). Podkreślmy więc jeszcze raz: jedynie logiczne myślenie doprowadzić nas może do rozwiązania, które – nawiasem mówiąc – jest zawsze tylko jedno.

Gra jest całkowicie darmowa i może być wspaniałą rozrywką na długie jesienne wieczory. Użytkowników znad Wisły ucieszy też zapewne fakt, że wśród kilku wersji językowych nie zapomniano o wersji polskiej.

Link do sklepu: http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/parks/0e6fd5e6-c1af-4c3b-82ba-595dc920ce76

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.