Parking Mania taniej w Okazjach Red Stripe

|

parking mania

Red Stripe Deals to cotygodniowe oferty promocyjne na gry i aplikacji w sklepie Windows Phone. Nowe promocje rozpoczynają się w czwartki o czym będziemy starać się Wam przypominać. W każdym tygodniu obniżona zostaje jedna pozycja z każdej z następujących kategorii:

  • gra wspierająca osiągnięcia XBOX Live,
  • gra Indie (niezależna gra),
  • aplikacja użytkowa.

Z racji tego, że każda pozycja jest przeceniona o co najmniej 50% warto sprawdzać co w danym tygodniu serwuje nam Microsoft. Aktualne promocje możemy sprawdzić z poziomu komputera, w dziale Red Stripe Deals lub bezpośrednio z naszego smartfona > kafelek Okazje Red Stripe, który znajdziemy w sklepie.

Hit tygodnia: Parking Mania za 3,49 zł

Masz orientację przestrzenną i zwinność kawałka sera? A może jesteś najlepszym kierowcą od czasu wynalezienia kierownicy? Teraz masz szansę to udowodnić, grając w ciekawą i wciągającą grę, która wymaga jeżdżenia i parkowania!

INTERESUJĄCA I WCIĄGAJĄCA ROZGRYWKA
Parking Mania oferuje niezwykle wciągającą, prostą co do zasad rozgrywkę, w której jednak osiągnięcie mistrzostwa wcale nie jest takie łatwe. Dzięki ukrytym obszarom i dodatkowym elementom, premiom czasowym i różnym warunkom jazdy, która czasami jest niezwykle płynna, a innym razem diabelsko trudna, zawsze jest coś do odkrycia i zawsze można pojechać szybciej!

CAŁKOWITA KONTROLA
Parking Mania to gra, która wymaga precyzji, stylu i umiejętności, dlatego również oferuje trzy odmienne, doskonale zbalansowane systemy sterowania, dopasowane do potrzeb każdego gracza: możesz sterować, przechylając urządzenie, lub za pomocą suwaka. Eksperymentuj, znajdź odpowiednie ustawienie i wybierz najlepszy dla siebie schemat sterowania!

NIEZWYKŁA RÓŻNORODNOŚĆ
Ponad 80 pojazdów, wśród których są zarówno samochody sportowe, jak i wielkie ciężarówki, zróżnicowane poziomy z wieloma celami do osiągnięcia w ciągu dnia i nocy, przemieszczanie się pomiędzy parkingami ulicami miasta i drogami szybkiego ruchu, gdzie cały ruch uliczny jest sterowany przez SI – dzięki niezwykłej różnorodności rozgrywki, Parking Mania może zapewnić wiele godzin dobrej zabawy.

PRZEDE WSZYSTKIM ZABAWA
Parking Mania to gra pełna ciekawych dodatków, poczynając od wibracji po kolizji, po możliwość gry przy własnej muzyce oraz melodii z Parking Mania, a także zdobywanie ocen gwiazdkowych ukończonych poziomów na podstawie precyzji wykonanych zadań. Pokaż swoje umiejętności, rywalizuj w zintegrowanej klasyfikacji online i zdobywaj osiągnięcia w trakcie gry!

Pamiętaj o premii za bezwypadkową jazdę i wykorzystaj swoje szalone umiejętności jazdy w Parking Mania już dziś!

Kod QR Windows Phone Store

W tym tygodniu oprócz The Path of Kara w okazjach Red Stripe znalazły się:

UPnP Spy – aplikacja pozwalająca kontrolować naszą domową sieć UPnP.

Akinator – aplikacja-geniusz, która potrafi czytać w Twoich myślach.


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.