Nokia Lumia 1520 będzie posiadała wbudowane bezprzewodowe ładowanie!

|

lumia 1520 fcc

W jednym z wielu newsów dotyczących specyfikacji nadchodzącego, a zarazem pierwszego w historii phabletu z Windows Phone, pisałem, że Lumia 1520 nie będzie posiadała wbudowanego bezprzewodowego ładowania. Teraz jestem zmuszony poprawić swoje słowa, ale z pewną dozą radości.

W ostatnich dniach Bandit, czyli omawiany phablet, trafiał do wielu komisji regulujących poszczególne moduły łączności, aby ostatecznie zostać dopuszczonym do oficjalnej sprzedaży. Tym samym jedna z takich firm udostępniając swoje schematy umożliwiła odkrycie rozmieszczenie wszystkich modułów oraz dokładniej poznać specyfikację samej Nokii Lumia 1520. Otóż w ofercie będzie kilka wariantów tego phabletu, ale ten najbardziej interesujący, czyli globalny model o oznaczeniu RM-938 będzie posiadał wbudowane bezprzewodowe ładowanie. Z kolei RM-940 zostanie zmuszone do korzystania z dodatkowej nakładki na obudowę. Najprawdopodobniej jest to Beastie, czyli wariant skierowany dla sieci AT&T.

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami na temat badań Nokii Lumia 1520 w Federalnej Komisji Łączności (FCC) odsyłam do odpowiedniej dokumentacji: Klik!

Również w jednym z poprzednich newsów informowałem Was, że jeden z użytkowników prototypu omawianego phabletu zwrócił uwagę na wyczuwalną wagę urządzenia. Nie sądzę jednak, żeby wersje z wbudowanym bezprzewodowym ładowaniem oraz bez niego znacząco różniły się pod tym kątem. Być może właśnie powyższa informacja przekona Was do zakupu Nokii Lumia 1520? Potrzebujecie tej funkcji w swoich smartfonach?

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.