Mirror’s Edge taniej w Okazjach Red Stripe

|

mirror's edge

Red Stripe Deals to cotygodniowe oferty promocyjne na gry i aplikacji w sklepie Windows Phone. Nowe promocje rozpoczynają się w czwartki o czym będziemy starać się Wam przypominać. W każdym tygodniu obniżona zostaje jedna pozycja z każdej z następujących kategorii:

  • gra wspierająca osiągnięcia XBOX Live,
  • gra Indie (niezależna gra),
  • aplikacja użytkowa.

Z racji tego, że każda pozycja jest przeceniona o co najmniej 50% warto sprawdzać co w danym tygodniu serwuje nam Microsoft. Aktualne promocje możemy sprawdzić z poziomu komputera, w dziale Red Stripe Deals lub bezpośrednio z naszego smartfona > kafelek Okazje Red Stripe, który znajdziemy w sklepie.

Hit tygodnia: Mirror’s Edge za 3,49 zł

WEJDŹ DO ŚWIATA MIRROR’S EDGE
Przejmij kontrolę nad Faith Connors, działającą na granicy prawa “”biegaczką””, i pomóż jej powstrzymać śmiertelne zagrożenie, czające się w pełnym bezlitosnych prześladowców świecie, gdzie każdy jest inwigilowany.

ZOSTAŃ BIEGACZKĄ I NIE OGLĄDAJ SIĘ ZA SIEBIE
Biegaj po ścianach, ślizgaj się po rampach, zjeżdżaj po linach i skacz po dachach, pokonując 14 ekscytujących poziomów. Myśl szybko, walcz lub unikaj wrogów i daj z siebie wszystko.

RZUĆ WYZWANIE PRZYJACIOŁOM
Przesyłaj swoje wyniki na serwery Xbox Live, aby mogli się z Tobą zmierzyć korzystający z tej usługi przyjaciele.

PODZIWIAJ NIESAMOWITĄ GRAFIKĘ
Oglądaj zapierające dech w piersiach widoki i oddane z oszałamiającym artyzmem miasto. Słuchaj realistycznych efektów dźwiękowych i fenomenalnej muzyki. Takich wrażeń nie oferowała dotąd żadna gra.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.