Kolejna grafika przedstawiająca Nokię Lumia 1520 – tym razem z Treasure Tag

|

nokia lumia 1520 treasure tag

Możemy być niemalże pewni, że już jutro na Nokia World poznamy najnowsze urządzenia sygnowane logiem fińskiej firmy takie jak Lumia 1520 i Treasure Tag. Oprócz nich ujrzymy zapewne wiele innych akcesoriów, a być może i kilka telefonów typu featurephone. Niemniej jednak wymienione przeze mnie na początku produkty wydają się najciekawsze z całego zestawienia toteż konferencja może głównie opierać się na tych dwóch urządzeniach.

Evan Blass już po raz "n-ty" dostarcza nam kolejnych informacji, a w tym przypadku grafik. To w głównej mierze dzięki tej osobie wiemy czego spodziewać się po danym producencie (głównie Nokii) na długo przed oficjalnymi prezentacjami. Nie inaczej było z Lumią 1520 i przydatnym brelokiem Treasure Tag. Tym razem na profilu @Evleaks pojawiła się grafika, która najlepiej obrazuje połączenie tych dwóch urządzeń:

Na tym renderze Nokia najlepiej ujęła przeznaczenie nowego akcesorium. Dla przypomnienia, Treasure Tag to prosty brelok, którego celem jest zlokalizowanie rzeczy, do której został przypięty. Oczywiście wcześniej wymagana jest konfiguracja ze smartfonem, a więc w tym przypadku z Lumią 1520. Połączone ze sobą dwa produkty Nokii pokazują jak nowa aplikacja będzie wyglądać. Tego typu lokalizatorów możemy mieć mnóstwo i na powyższej grafice to widać: klucze, rower, torba i pudełko.

Oficjalne prezentacje Lumii 1520 i Treasure Tag to kwestia niecałego już dnia. Jednak czy warto na nią czekać skoro już wszystko znamy na temat tych urządzeń? Mogłaby Nokia po prostu rozpocząć sprzeda.

źródło: Twitter.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.