Nowa wersja Hipstamatic Oggl pozwala na import zdjęć z galerii

|

hipstamatic

Aplikacja Hipstamatic Oggl zadebiutowała na Windows Phone pod koniec lipca i do tego czasu otrzymała kilka aktualizacji. Skupiały się one przede wszystkim na poprawkach wydajności i stabilności aplikacji. Developerzy do tej pory nie dodawali nowych funkcji i tłumaczyli to właśnie tym, że w pierwszej kolejności musieli osiągnąć pewien punkt, w którym uznają, że aplikacja jest już stabilna i wystarczająco dobrze zoptymalizowana.

W dniu wczorajszym pojawiła się aktualizacja aplikacji Hipstamatic Oggl, w której opisie oznajmiono, że wspomniany punkt stabilności i optymalizacji został osiągnięty, więc teraz developerzy mogą rozpocząć dodawanie nowych funkcji do aplikacji. Nowa wersja oznaczona numerem 1.0.10.114 zawiera następujące zmiany:

  • dodano możliwość importu zdjęć z galerii systemowej,
  • udoskonalono sekcję “Feed” (kanał obserwowanych),
  • poprawiono kilka błędów, w których aplikacja nie zachowywała się poprawnie po wybudzeniu ekranu,
  • umożliwiono robienie zdjęć bez wybierania żadnych filtrów (nie mogę znaleźć takiej możliwości, pomożecie?),
  • kilka innych usprawnień i poprawek błędów.

Sam cieszę się z dodania możliwości importu zdjęć z galerii systemowej – brakowało mi tej funkcji od pierwszego wydania aplikacji. Niestety, funkcja ta wymaga jeszcze dopracowania, brakuje m.in. opcji kadrowania zdjęć.

W każdym razie Hipstamatic Oglle rozwija się w bardzo dobrym kierunku. Każda aktualizacja powodowała znaczne zwiększenie stabilności i szybkości działania aplikacji. Teraz, kiedy developerzy rozpoczną dodawanie nowych funkcji może być tylko ciekawiej.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.