Driving Mode na filmie – czym jest nowe udogodnienie w Windows Phone GDR3?

|

driving mode windows phone gdr3

Niedługo większość z Was powinna zapomnieć o wyczekiwaniu na upragnioną aktualizację GDR2 dla słuchawek z Windows Phone 8 i skupić się na kolejnej wersji systemu oznaczonej jako GDR3. Znajdzie się kilku operatorów na świecie, którzy specjalnie pominęli ten pierwszy wymieniony update, aby poczekać do nadchodzącej aktualizacji i tym samym sprawić większą radość swoim klientom - jeżeli można to tak określić.

Znając listę zmian, które zostaną wprowadzone do mobilnych "Okienek" razem z Windows Phone GDR3, skupmy się na rzadko omawianym module jakim jest Driving Mode, czyli po prosu tryb przeznaczony dla kierowców. Zacznijmy od przedstawienia filmiku, który najlepiej obrazuje działanie powyższego elementu:

 

Microsoft przy tworzeniu "Driving Mode" skupił się przede wszystkim na tym, aby podczas działaniu tego trybu nic ani nikt nie oderwał uwagi kierowcy od prowadzenia pojazdu. Tym samym możemy mieć możliwość ignorowania przychodzących połączeń oraz wiadomości tekstowe z tym, że możemy na wszystko automatycznie wysłać SMS'a z wcześniej ustawioną przez nas informacją. Kolejną interesującą funkcją tego trybu jest jego momentalne uruchomienie od razu po połączeniu się smartfona z danym urządzeniem Bluetooth.

Kolejne nowości wynikające z aktualizacji Windows Phone GDR3 będziemy Wam codziennie na bieżąco przedstawiać tak, aby w pełni poznać kolejną odsłonę mobilnych "Okienek", która najprawdopodobniej będzie ostatnim krokiem przed Windows Phone 8.1.

źródło: All About Windows Phone


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.