Zmiana terminu premiery Nokii Lumia 1520

|

lumia 1520

Podczas, gdy sporo osób zaczęło odliczać dni do 26. września, czyli przewidywanego terminu premiery pierwszego phabletu z Windows Phone, dowiadujemy się, że to niekoniecznie jest właściwa data.

Nokia coraz bardziej nas zaskakuje, ale jednego nam nie podała – terminu najbliższej konferencji, na której moglibyśmy poznać nowe słuchawki z Windows Phone 8 oraz sam system w edycji GDR3. Toteż nie należy się dziwić, że Evan Blass postanowił poinformować zainteresowanych, że Bandit niekoniecznie musi oficjalnie pojawić się na świecie jeszcze w tym miesiącu. W ramach zadośćuczynienia dostaliśmy kolejny termin, który może być tym właściwym:

22. października to zdecydowane przesunięcie w czasie. Być może wcześniejsza data okazała się zbyt pochopnie podjętą przez Nokie, gdyż Finowie muszą jeszcze dopracować swój pierwszy w historii phablet. Istnieje też możliwość, że należy poprawić sam system Windows Phone GDR3 – wiemy, że Microsoftowi zależy na tym, aby wydawać jak najlepsze oprogramowanie, które będzie stabilne i szybkie w działaniu. Oczywiście zdarzały się wpadki, więc być może teraz korporacja z Redmond pragnie ich uniknąć.

Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że wyścig, który polega na odkryciu Nokii Lumia 1520 przed jej oficjalną premierą, wydłuży się i Internauci dostali wielką szansę. Jeżeli termin 26. września miałby być tym prawdziwym to zaskakującym faktem jest brak jakichkolwiek zaproszeń wysyłanych przez Finów, które nie mogą zostać wręczone na chwilę przed wydarzeniem. Mamy do czynienia z ruchomym świętem :).

źródło: twiitter.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.