The Path of Kara taniej w Okazjach Red Stripe!

|

the path of kara

Red Stripe Deals to cotygodniowe oferty promocyjne na gry i aplikacji w sklepie Windows Phone. Nowe promocje rozpoczynają się w czwartki o czym będziemy starać się Wam przypominać. W każdym tygodniu obniżona zostaje jedna pozycja z każdej z następujących kategorii:

  • gra wspierająca osiągnięcia XBOX Live,
  • gra Indie (niezależna gra),
  • aplikacja użytkowa.

Z racji tego, że każda pozycja jest przeceniona o co najmniej 50% warto sprawdzać co w danym tygodniu serwuje nam Microsoft. Aktualne promocje możemy sprawdzić z poziomu komputera, w dziale Red Stripe Deals lub bezpośrednio z naszego smartfona > kafelek Okazje Red Stripe, który znajdziemy w sklepie.

Hit tygodnia: The Path of Kara za 3,49 zł

Takich tytułów jak ten jest ciągle zbyt mało. The Path of Kara to gra typu Match-3, czyli krótko mówiąc zadaniem gracza jest połączenie ze sobą trzech pasujących elementów. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że gra dodatkowo „ubrana jest” w bardzo fajną fabułę. A po trzecie – odpowiada za nią lokalne studio Anshar Studios, z racji czego warto na ten tytuł zwrócić uwagę.

The Path of Kara to gra logiczna, opierająca się na doskonale znanym motywie, gdzie trzeba połączyć ze sobą 3 elementy poprzez przekreślenie palcem po planszy. Co w tym ciekawego? Ta gra jest wyjątkowa, bo w przeciwieństwie do innych przedstawicieli swojego gatunku ma bardzo rozbudowaną fabułę – gracz wciela się w Karę, młodą szamankę, która musi uratować swoją wyspę przed grożącym jej wielkim niebezpieczeństwem. Przemierzając fantastyczne krainy, poznając tajemnicze postacie, rozwiązując skomplikowane zagadki logiczne i zręcznościowe oraz zbierając bonusy i pokonując demonicznych bossów, gracz daje się porwać niesamowitej przygodzie. Ponadto grę wyróżnia przepiękna grafika i klimatyczna muzyka. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana mobilnych gier!

Kod QR Windows Phone Store

W tym tygodniu oprócz The Path of Kara w okazjach Red Stripe znalazły się:

iBlast Moki – gra Xbox LIVE studia Godzilab Games powstała na fali popularności łamigłówek opartych na fizyce.

ProShot – aplikacja fotograficzna umożliwiająca kontrolę najważniejszych funkcje aparatu, w tym: czasu migawki, czułości ISO, balansu bieli, kompensacji ekspozycji i ostrości.


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.